FCSB, în control total! Victorie fără emoție cu Hermannstadt » Cum

Por um escritor misterioso
Last updated 22 setembro 2024
FCSB s-a impus în cel mai tare meci al etapei a 20-a din Superligă, 3-0, după un meci controlat de echipa roș-albastră.
FCSB - Hermannstadt 3-0. Olaru și Coman sunt de neoprit. FCSB, victorie clară și CFR rămâne la 8 puncte în urmă. Cum arată acum clasamentul - Playsport
ACTUALIZARE) Răsare soarele pe ”Municipal!” FC Hermannstadt întoarce rezultatul după pauză cu FC Voluntari și se impune cu 3-1! Urmează restanța cu FCSB, Sport
Petrolul - Rapid 0-0, în etapa 20 din SuperLiga. Criză giuleșteană fără sfârșit. Clasamentul actualizat
Dani Coman a declarat că Hermannstadt vrea să învingă FCSB
VIDEO Hermannstadt - FCSB 0-1. Omrani a marcat golul victoriei
Poza 15 - FCSB, în control total! Victorie fără emoție cu Hermannstadt » Cum arată clasamentul
Pronosticuri fotbal FCSB - Hermannstadt Liga 1 11 februarie 2019 - Andrei Dumitru
Farul Constanța - CS Mioveni 2-1. Echipa lui Gică Hagi s-a impus cu mari emoții în fața ultimei clasate. Moldoveanu l-a salvat pe „Rege” în minutul 85 - Playsport
VIDEO FCSB - Hermannstadt 3-0. Victorie fără emoţii pentru roş-albaştrii. Cordea a reuşit o dublă şi este golgheterul Superligii
Site-ul suporterilor echipei Rapid București
FCSB câștigă la limită derby-ul cu Dinamo, după ce a încasat un gol pe final de meci
Cum arată clasamentul şi lupta la titlu după primele 20 de etape. FCSB, avans de 8 puncte faţă de CFR şi Universitatea Craiova - Antena Sport