CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso
Last updated 21 setembro 2024
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
live score - citeste toate articolele despre live score - Antena Sport
Am dat lovitura! CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1 (0-0) – Ziarul Mesagerul de Sibiu
GOOOL! CFR Cluj – Hermannstadt 0-1. Bejan dă lovitura în finalul prelungirilor
Momente de panică la amicalul dintre CFR Cluj și Hermannstadt! Cristi Bălgrădean s-a lovit cu capul de bară
FOTO) A câștigat omogenitatea! ”Para” și Baba aduc prima victorie în Superligă a lui Hermannstadt! ”Ce echipă-avem”, Sport
Rapid - Hermannstadt 0-1. Giuleștenii se prăbușesc într-un final incendiar: Dugandzic ratează din nou penalty, sibienii iau toate punctele!
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga
Se anunță plecări la CFR Cluj în iarnă: „Vedem ce jucători vor fi înlocuiți!”
Video Hermannstadt - CFR Cluj 1-1. Sibienii au egalat din penalty pe final. Campioana, fără victorie în deplasare din august
Deac a înscris pentru CFR Cluj din nou după 4 luni, în amicalul de astăzi cu Hermannstadt
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1: Sibienii dau lovitura în ultimul minut